Aktuálně

Novinky z muzea pravidelně do vašeho e-mailu získáte ZDE!


ZAVÍTEJTE DO MUZEA!

8. 5. 2020

Na Vašem bezpečí nám záleží. Zde najdete všechny potřebné informace pro bezpečnou návštěvu a jsou vyvěšeny také u vchodu do muzea. Vzhledem k tomu, že se opatření mohou měnit, doporučujeme, abyste sledovali naše internetové stránky a náš facebook.

Zde naleznete nový náhradní termín autorského čtení Karla Kovyho Kováře.
Těšíme se na Vaši návštěvu! Pracovníci Sládečkova vlastivědného muzea v Kladně.

SVĚT KOSTIČEK

24. 8. 2020
Unikátní putovní výstava, pro všechny malé i velké příznivce pestrobarevných kostiček Lego. Součástí výstavy je herna pro děti. Výstava potrvá do 29. 11. 2020.

DOTEKY VĚČNÉ KRÁSY

2. 9. 2020
Připravujeme pro vás netradiční výstavu, která nabídne možnost vnímat umění i dalším smyslem než jen zrakem. Výstavu můžete navštívit od 2. října do 28. listopadu 2020.

ZRUŠENÍ SVATOVÁCLAVSKÝCH SLAVNOSTÍ NA BUDČI


Vážení návštěvnívníci, dovolujeme si Vám oznámit, že Svatováclavské slavnosti pořádané 28. 9. se v letošním roce 2020 kvůli epidemii Covid-19 nekonají.
Doufáme, že se na této tradiční akci společně setkáme příští rok!


Památku sv. Václava uctíme každoroční poutní mší sv. v sobotu 26. září od 10.30, po ní bude následovat komentovaná prohlídka s PhDr. Zdeňkem Kuchyňkou.


FÁRACÍ KNÍŽKA V HORNICKÉM SKANZENU MAYRAU

3.8. 2020

Určeno nejen pro rodiny s dětmi! S Fárací knížkou po stopách těžby nerostných surovin ve Středočeském kraji! Za vyplněnou knížku získáte dárkový balíček a vstup do posledního z muzeí zdarma.
Fárací knížky jsou pro zájemce k dispozici zdarma ve všech zapojených muzeích, která vás zvou do zajímavých expozic, exteriérů i podzemních tras.


VIRTUÁLNÍ VÝSTAVY A ZAJÍMAVOSTI Z NAŠICH SBÍREK

Nahlédněte do uplynulých online výstav a zajímavostí.


Starší zprávy z roku 2020

© Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně. Poslední aktualizace 21.09.2020. Verze pro tisk.