O muzeích a galeriích v barvě

Návštěvníci našeho muzea mají k dispozici nové propagační materiály, které byly vydány v rámci úspěšné realizace projektu Tiskoviny pro společnou prezentaci muzeí a galerií, na nějž poskytla finanční prostředky Evropská unie ze SROP - Priorita 4 - Rozvoj cestovního ruchu. Předkladatelem projektu byl Středočeský kraj - odbor kultury a památkové péče a hlavním partnerem naše muzeum. Jedno leporelo je společné se základními informacemi o všech 17 muzeích a galeriích, zřizovaných Středočeským krajem.

Každé muzeum a galerie pak má vlastní propagační leták, na němž jsou texty v češtině, němčině a angličtině. Pořízení těchto propagačních materiálů stálo 933.000,- Kč a z toho 700.000,- Kč získal kraj od Evropské unie.

Nový propagační materiál o Sládečkově vlastivědném muzeu v Kladně i společný leták s informacemi o všech muzeích a galeriích zřizovaných krajem je v současné době zdarma k dispozici v kladenském zámku a v infocentrech v Kladně, Slaném a Unhošti, ve Vlastivědném muzeu v Slaném a v cyklovlaku Praha-Masarykovo nádraží - Slaný.
© Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně. Poslední aktualizace 14.09.2007. Verze pro tisk. O úroveň výše.