Vyhlášení V. ročníku fotografické soutěže

Komise Rady města Kladna pro životní prostředí a Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně
vyhlašují V. ročník soutěže Příroda Kladenska

FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ NA TÉMA PŘÍRODA KOLEM CYKLOTRASY 0017

Letošní ročník tradiční fotografické soutěže je poněkud netradičně zaměřen jen na omezenou část kladenské přírody. Svými objektivy tentokrát miřte výhradně do okolí cykloturistického okruhu 0017 a je jedno, zda po něm právě pojedete na kole, nebo půjdete pěšky. I tak máte mnoho možností, kde zmáčknout spoušť: trasa vede od Bažantnice pod lesem Lapákem k vlakovému nádraží Kamenné Žehrovice a zpět se vrací přes rozcestí Na Cimrmanském, Čabárnu a kostelík sv. Jána v Dubí. Fotografovat můžete jednotlivé přírodniny i celou krajinu. Tak tedy šlápněte do pedálů a dobré světlo! Těšíme se na Vaše snímky.

Podmínky soutěže:

Zasílejte fotografie pořízené v okolí cyklotrasy 0017, barevné i černobílé, formát 13 × 18 cm a větší. Maximální počet fotografií od jednoho autora je 12. Soutěž je určena výhradně amatérským fotografům bez ohledu na místo jejich bydliště.

Věkové kategorie:

  1. do 15 let včetně
  2. 16 a více let

Organizace:

Soutěž trvá od 1. května do 13. listopadu 2009. V prosinci zasedne odborná porota a v každé kategorii vybere nejhodnotnější snímky. Nejlepší fotografie budou vystaveny v lednu 2010 ve Sládečkově vlastivědném muzeu v Kladně. Pro autory vítězných fotografií jsou připraveny lákavé ceny.

Každá fotografie musí být na zadní straně označena štítkem s následujícími údaji:

  1. Název práce
  2. Místo, odkud záběr pochází
  3. Jméno autora, jeho věk
  4. Adresa a telefon autora
Zásilku označte slovem FOTO a zpáteční adresou a do 13. 11. 2009 doručte na adresu: Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně, Huťská 1375, 272 00 Kladno

Fotografie budou po skončení soutěže uloženy v archivu muzea a vyhlašovatelé si vyhrazují právo použít hodnotné snímky k výstavním a publikačním účelům s uvedením autora.

Partneři výstavy:

Propozice soutěže ke stažení (3,4 MB)

© Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně. Poslední aktualizace 21.07.2009. Verze pro tisk. O úroveň výše.